Hakkımızda

Anzatsan Mühendislik AŞ

Lokomotif olarak Savunma Sanayi, Otomotiv Sanayi ve Kompozit Sanayi nde faaliyet gösteren firmamız 12 yıllık tecrübesi ile faaliyet gösterdiği sektörlerde tasarım ,model-prototip, ürün ve üretim alanlarında hem imalat hemde danışmanlık hizmetleri vermektedir. 


Anzatsan hem müşterilerinin istekleri doğrultusunda hemde belirlemiş olduğu ihtiyaçlar doğrultusunda projeler geliştirebilmekte ve imal etmektedir. 


Projelerinizi birlikte tasarlayalım, deneyimlerimizle çözümler üretelim.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,teknolojik yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diğer mühendislik kuruluşları tarafından örnek alınan mühendislik kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren,müşterilerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı mühendislik kurumları zinciri oluşturmak. 

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden müşterilere yüksek kalitede mühendislik hizmeti sunmak,mühendislik sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.