Vizyon ve Misyon

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, teknolojik yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer mühendislik kuruluşları tarafından örnek alınan mühendislik kurumu olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren, müşterilerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı mühendislik kurumları zinciri oluşturmak.
 

Hakkımızda

Lokomotif olarak Savunma Sanayi, Otomotiv Sanayi ve Kompozit Sanayi nde faaliyet gösteren firmamız yılların tecrübesi ile faaliyet gösterdiği sektörlerde tasarım, model-prototip, ürün ve üretim alanlarında hem imalat hem de danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Anzatsan hem müşterilerinin istekleri doğrultusunda hem de belirlemiş olduğu ihtiyaçlar doğrultusunda projeler geliştirebilmekte ve imal etmektedir.

Bugüne kadar yapılamaz denilenleri ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Savunma, Zırhlı Araçlar, Savunma Sanayi ürünlerimizle yapılamaz denileni üretiyor, uluslararası platformlarda ses getiriyoruz. Güçlü olanı üretmek bizim için bir tutku!
 

Yerli Hibrit Motor, Bağımsız Güç!

Yurtdışı bağımlılığı olmayan Hibrit Güç ve Tahrik Sistemi’ni hayata geçirdik.
Yerli ve Milli Gücümüzü Yükselttik!

BASINDA ANZATSAN & BİZDEN HABERLER

Haberler ve Duyurular