Tasarım ve Arge

Tasarım

Deneyimli kadrosuyla tasarım aşamasından itibaren projelerinizin başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.

Arge

Anzatsan Mühendislik, Projelerinizin gerçekleşmesi için her türlü araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sizin için yapmaktadır.
Test ve Analiz

Laboratuvar Hizmetleri

Ürünleriniz veya prototip üzerinde istediğiniz testleri deneyimli kadromuz ile yapıyoruz.

İstediğiniz iyileştirmeleri yapabilmek için Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızdaki Mekanik ve Elektronik Laboratuvarlarımızda en etkin testleri yaptırabilirsiniz.

Testler sonucu yapmak istediğiniz iyileştirmelerde de Anzatsan olarak yanınızdayız.
Geliştirme

Prototip

ANZATSAN Mühendislik, AR-GE projelerinizin seri üretime geçmeden önce test çalışmalarınızı yapabileceğiniz prototipe dönüşmesinde de yanınızdayız.

Projelerinizin her aşamasında olduğumuz gibi prototip aşamasında da deneyimli kadromuz ile partnerlik ediyoruz. Teste hazır birebir veya istenilen ölçekte prototip üretiyoruz. Seri üretime geçmeden önce müşterilerinize gösterebileceğiniz bir numunenin elinizde olmasının rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üzerinde çalışarak her türlü iyileştirmeyi yapabilirsiniz. Hammadde ve yarı mamül satınalması veya üretilmesinde destek vererek maliyetlerinizi düşürme konusunda da destek veriyoruz.

Gerçekleştirme

Üretim

ANZATSAN Mühendislik, AR-GE projelerinizin seri üretime geçmeden önce test çalışmalarınızı yapabileceğiniz prototipe dönüşmesinde de yanınızdayız.

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan iki fabrikamız ile projelerinizin seri üretimini gerçekleştiriyoruz.

Ürünleriniz ile ilgili hammadde ve yarı mamül satınalma araştırmalarını ve üretimlerini yaparak uygun maliyetli üretim yapılmasını sağlıyoruz.

Eğitim

Eğitim ve Dökümantasyon

ANZATSAN Mühendislik, yaptığı projelerin her türlü eğitim ve belgelendirme konularında da destek vermektedir.

Üretime geçmiş projelerin her türlü dokümantasyonunun hazırlanması ile eğitimlerinin hazırlanması ve verilmesi konusunda da hizmet vermektedir.

Ürünlerin anlaşılması gerekli belgelendirmelerin yapılması vb. işlemlerde de Anzatsan Mühendislik yanınızdadır.

Bakım & Onarım

Servis ve Bakım

ANZATSAN Mühendislik, üretimini yaptığı projelerin teknik servisini ve belirli periyotlardaki bakımını yapmaktadır.

Anzatsan Mühendislik, ürettiği veya hizmetini verdiği her türlü projenin bitiminde de partnerini asla yalnız bırakmaz. Gerek garanti içinde olan gerekse kullanıcı hatalı ürün arızalarında teknik servis desteği sağlar.

Saha destek personelimizde sahada veya teknik destek personelimiz ile fabrikalarımızda gerekli desteği vererek partnerimizin her aşamada yanındayız. Periyodik bakım gerektiren ürünlerde de bakım işlemlerinde tecrübeli ekibimiz ile her aşamada destek olmayı sürdürüyoruz.