Anzatsan Mühendislik A.Ş

Lokomotif olarak Savunma Sanayi, Otomotiv Sanayi ve Kompozit Sanayi nde faaliyet gösteren firmamız 12 yıllık tecrübesi ile faaliyet gösterdiği sektörlerde tasarım, model-prototip, ürün ve üretim alanlarında hem imalat hem de danışmanlık hizmetleri vermektedir. 

Anzatsan hem müşterilerinin istekleri doğrultusunda hem de belirlemiş olduğu ihtiyaçlar doğrultusunda projeler geliştirebilmekte ve imal etmektedir. 

Savunma Sanayi ve Zırhlı Araçlar
Silah Sistemleri
E-Dönüşüm
VİZYON VE MİSYON

Yüksek Kalite, Uluslararası Standartlar

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, teknolojik yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer mühendislik kuruluşları tarafından örnek alınan mühendislik kurumu olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren, müşterilerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı mühendislik kurumları zinciri oluşturmak.

Yapılamaz Denilenleri Üretiyoruz!

Bugüne kadar yapılamaz denilenleri ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Savunma, Zırhlı Araçlar, Savunma Sanayi ürünlerimizle yapılamaz denileni üretiyor, uluslararası platformlarda ses getiriyoruz. Güçlü olanı üretmek bizim için bir tutku!